Полтавський р-н

№ п/п

маршруту

(рейсів)

Маршрут, № графіка

Автомобільний перевізник

Транспортні засоби

Термін дії договору

Відомості про зміни

Марка, модель

Д.Н.З

Приміські маршрути

105-19

Полтава-Божкове

TOB «АВА-Експрес»

РУТА 20 СПГ

ВІ1190АА

05.07.2017-04.07.2022


132-19

Полтава-Степне гр.№1

БАЗ А 079.14

ВІ4512АА


21.05.2019-20.05.2024


132-19

Полтава-Степне гр.№2

РУТА 23.2

ВІ4502АА


23.02.2015-22.02.2020


109-19

Полтава-Гора гр.№1

Волинець Леонід Іванович

ПАЗ 4234

YOUYI ZGT 6710

ВІ0187АА

ВІ0867АА

15.06.2015-14.06.2020


109-19

Полтава-Гора гр.№2

РУТА 20 СПГ

ВІ3441АА

25.08.2015-24.08.2020


113-19

Полтава-Івашки

SHAOLIN SLG6720

ВІ3934АА

23.02.2015-22.02.2020


110-19

Полтава-Нижні Млини

РУТА 20 СПГ

ВІ3441АА

25.08.2015-24.08.2020


142-19

Полтава-Судіївка гр.№1

Галушко Людмила Григорівна

РУТА 25

РУТА 25

ВІ4278АА

ВІ4415АА

25.08.2015-24.08.2020


136-19

Полтава-Терешки гр.№1

Горобець Микола Федорович

БАЗ А079.14

ВІ9135АА

25.09.2018-24.09.2023


136-19

Полтава-Терешки гр.№2

БОГДАН А09202

ВІ1137АА

25.09.2018-24.09.2023


137-19

Полтава-Микільське

БАЗ А079.04

ВІ0324АА

25.09.2018-24.09.2023


181-19

Мильці-Полтава-Затурине (РЕС)

Григорова Оксана Павлівна

РУТА 22

ВІ5099СІ


07.05.2019-06.05.2024


133-19

Полтава-Ковалівка гр.№1

Гришко Олександр Миколайович

БАЗ А079.14

ВІ1949АА

06.12.2018-05.12.2023


133-19

Полтава-Ковалівка гр.№2

БАЗ А079.14

ВІ4475АА

06.12.2018-05.12.2023


133-19

Полтава-Ковалівка (дачі) гр.№3

БАЗ А079.14

ВІ0600АА

23.05.2019-22.05.2024


102-19

Полтава-Жуки гр.№1

БОГДАН А-09202

ВІ1151АА

02.05.2019-01.05.2024


120-19

Полтава-Біологічне гр.№2

РУТА 25 ПЕ

ВІ1337АА

07.05.2019-06.05.2024


199-19

Полтава-Вакулинці (дамба)

Грінченко Віктор Костянтинович

РУТА 25 СПГ

ВІ3129АА


23.02.2016-22.02.2021


202-19

Полтава-Сем’янівка ч/з Надержинщину

Данік Віктор Сергійович

РУТА 25А НОВА

БАЗ РУТА 25 ПЕ

ВІ4377АА

ВІ4631АА

25.08.2015-24.08.2020


107-19

Полтава-Черкасівка-Божкове

РУТА 25

ВІ4152АА


16.09.2016-15.09.2021


126-19

Полтава – Макухівка

РУТА 25

ВІ4153АА

24.01.2017-23.01.2022


110-19

Полтава-Нижні Млини

БАЗ РУТА 25 ПЕ

ВІ3335АА

05.07.2017-04.07.2022


187-19

Василівка-Полтава

Декань Володимир Миколайович

РУТА А0483 СПВ СПГ

ВІ1176АА

07.05.2019-06.05.2024


179-19

Полтава-Вовківка

Іванченко Володимир Георгійович

ПАЗ 32054-07

ВІ1784АА

23.02.2015-22.02.2020


102-19

Полтава-Жуки-Сади Мічуріна гр.№3

Комаренко Галина Борисівна

РУТА 22 СПГ

ВІ3395АА

02.05.2019-01.05.2024


102-19

Полтава-Жуки гр.№4

АТАМАН А-092Н4

ВІ4046АА

02.05.2019-01.05.2024


186-19

Полтава-Божківське ч/з Надержинщину

РУТА 22 СПГ

ВІ1994АА

02.05.2019-01.05.2024


176-19

Полтава-Божківське ч/з Новоселівку

Курбанова Пірдауз Абдулманапівна

ПАЗ 4234


ВІ0862АА

24.02.2016-23.02.2021


111-19

Полтава-Рунівщина

РУТА А0483 СПГ

ВІ0663АА

02.05.2019-01.05.2024


112-19

Полтава-Рунівщина-Фісуни гр.№ 1

РУТА А0482

РУТА А0483

ВІ0482АА

ВІ0663АА

24.02.2016-23.02.2021


116-19

Полтава-Пальчиківка-Бугаївка

Ленець Сергій Васильович

ГАЗ РУТА 25 ПЕ

ВІ4590АА

25.09.2018-24.09.2023


115-19

Полтава-Лаврики

БАЗ А079.14

БОГДАН А09202

ВІ3933АА

ВІ1133АА

15.06.2015-14.06.2020


114-19

Полтава-Абазівка

БАЗ А079.14

ВІ4929АА

25.09.2018-24.09.2023


174-19

Полтава-Головач гр.№1

Лоткін Руслан Борисович

РУТА 20 СПГ

ВІ1278АА

07.05.2019-06.05.2024


174-19

Полтава-Головач-Лукищина гр.№2

РУТА А0483

ВІ1614АА

07.05.2019-06.05.2024


117-19

Полтава – Божківське ч/з Новоселівку

ТОВ «ЛЮКС ПОЛТАВА 2009»

РУТА 25

ВІ4855АА


02.05.2019-01.05.2024


101-19

Полтава – Супрунівка ч/з Половки

РУТА 22 СПГ

ВІ3191АА


06.12.2018-05.12.2023


184-19

Горбанівка (племоб’єднання) – Затурине (РЕС)

ПП "ЛЮГ"

РУТА 25 НОВА

ВІ4455АА


01.11.2016-16.09.2021


142-19

Полтава-Ковалівка ч/з Копили

БОГДАН А092Н2

ПАЗ 32054

ВІ4218АА

ВІ1541АА

01.11.2016-16.09.2021


159-19

Полтава-Мачухи

БОГДАН А09201

ВІ3879АА

01.11.2016-16.09.2021


182-19

Горбанівка(племоб’єднання)-3атурине (РЕС)

Рєзнік Віталій Володимирович

БАЗ 22154 СПГ

ВІ0964АА

20.01.2019-19.01.2024


129-19

Полтава – Верхоли

Ряполов Володимир Гнатович

ПАЗ 4234

ВІ1289АА

06.12.2018-05.12.2023


142-19

Полтава-Судіївка-Шевченки гр.№4

Сердюк Алла Віталіївна


БАЗ А079.14

ВІ0965АА

25.09.2018-24.09.2023


142-19

Полтава-Судіївка гр.№3

РУТА 25

РУТА 20 СПГ

ВІ3901АА

ВІ1609АА

01.02.2018-20.11.2020


103-19

Полтава-Буланове-Нижні Вільшани

РУТА 25

ВІ4366АА

07.07.2017-06.07.2022


177-19

Гожули-Полтава

Слюсаренко Борис Пилипович

РУТА 20 СПГ

РУТА 20

ВІ2073АА

ВІ1014АА

24.01.2017-23.01.2022


104-19

Полтава-Малий Тростянець гр.№1

Старченко Тетяна Володимирівна

БОГДАН А09202

БОГДАН А09202

ВІ2712АА

ВІ1152АА

20.11.2015-19.11.2020


104-19

Полтава-Малий Тростянець гр.№2

БОГДАН А09202

ВІ1152АА

25.09.2018-24.09.2023


111-19

Полтава – Шостаки

РУТА 25А НОВА

РУТА 25А НОВА

АА5361ЕХ

ВІ4457АА

10.12.2015-09.12.2020


179-19

Полтава – Супрунівка (вул.Садова)

РУТА 25А НОВА

РУТА 25А НОВА

АА5361ЕХ

ВІ4457АА

10.12.2015-09.12.2020


130-19

Полтава-Бричківка

Ступак Віталій Анатолійович

РУТА 20

ВІ4141АА

06.12.2018-05.12.2023


175-19

Полтава – Калашники ч/з Кованчик

РУТА А0483

ВІ3838АА

02.05.2019-01.05.2024


158-19

Полтава-Кашубівка

РУТА А0483 СПГ

ВІ0737АА

24.01.2017-23.01.2022


176-19

Полтава-Очканівка

Тимощенко Геннадій Миколайович

РУТА 23

ВІ3349АА


12.12.2018-11.12.2023


100-19

Полтава-Супрунівка гр.№1

БАЗ А079.19

ВІ4414АА

13.11.2015-12.11.2020


100-19

Полтава-Супрунівка гр.№2

БАЗ А079.14

ВІ4205АА

25.08.2015-24.08.2020


158-19

Полтава – Бурти

ТОВ «Полтава-Тревел»

РУТА 20 СПГ

ВІ3131АА

15.06.2015-14.06.2020


155-19

Полтава-Кашубівка гр.№1

РУТА 20

ВІ4008АА

15.06.2015-14.06.2020


137-19

Полтава-Микільське-Безручки

БАЗ А079.23

ВІ2373АА

15.06.2015-14.06.2020


179-19

Полтава-Сем’янівка ч/з Вороніна

Чаплигін Євген Євгенович

ПАЗ 4230-03

ВІ2812АА

13.08.2014-12.08.2019


178-19

Полтава-Петрівка ч/з Вороніна

ПАЗ 4234

ВІ3746АА

12.12.2018-11.12.2023


172-19

Полтава-Минівка

Штрикуль Микола Миколайович

РУТА А0483



ВІ2450АА



15.06.2015-14.06.2020


142-19

Полтава-Судіївка гр.№2

Шупик Михайло Миколайович

РУТА 25

ВІ4161АА

25.08.2015-24.08.2020


102-19

Полтава-Жуки гр.№2

БАЗ А079.19

ВІ4597АА

16.09.2016-15.09.2021


102-19

Полтава-Жуки гр.№5

БОГДАН А09202

ВІ1080АА

13.08.2014-12.08.2019


173-19

Полтава-Щербані-Тютюники

РУТА 25

ВІ3545АА

07.05.2019-06.05.2024


120-19

Полтава-Біологічне гр.№1

БОГДАН А09202

ВІ4591АА

08.02.2016-08.02.2021


160-19

Полтава-Кукленці

БОГДАН А09202

ВІ0772АА

21.11.2017-20.11.2022


100-19

Полтава-Супрунівка ч/з Половки

ГАЗ РУТА 25 ПЕ

ВІ4730АА

21.11.2017-20.11.2022


Міжміські маршрути

517/518

519/520

Калашники-Кременчук

Плескач Світлана Олексіївна


ПАЗ 32054

ПАЗ 32051-110

РУТА 17-СПВ

РУТА А0483

РУТА А0483

ВІ3351АА

ВІ1462АА

ВІ4052АА

ВІ4300АА

ВІ4145АА

24.01.2017-23.01.2022