Лубенський р-н

№ п/п

маршруту

(рейсів)

Маршрут, № графіка

Автомобільний перевізник

Транспортні засоби

Термін дії договору

Відомості про зміни

Марка, модель

Д.Н.З

Приміські маршрути

131-13

Лубни-Новаки-Войниха

Боцман Марія Сергіївна


РУТА 25 СПГ

ВІ2448АА

16.09.2016-15.09.2021


114-13

Лубни-Червоні Пологи

IKARUS 255

06504CК

16.09.2016-15.09.2021


112-13

Лубни – Ломаки

ПАЗ 4234

ВІ0739АА

16.09.2016-15.09.2021


131-13

Лубни- Войниха-Новаки

РУТА 23 СПГ

РУТА А0483

ВІ3159АА

ВІ2755АА

16.09.2016-15.09.2021


149-13

Лубни – Вільшанка

Волик Дмитро Васильович

РУТА 23

РУТА 23

ВІ4266АА

ВІ3687АА

15.06.2015-14.06.2020


120-13

Лубни – Мацківці – Мацкова Лучка

РУТА 23

РУТА 23

ВІ4266АА

ВІ3687АА

15.06.2015-14.06.2020


126-13

Лубни-Луки

Гайдай Валерій Валерійович

РУТА 25 СПГ

АТАМАN А-09314

ВІ3682АА

ВІ2005ВХ

05.09.2013-04.09.2018


117-13

Терни – Лубни – Калайденці – Халепці

АТАMAN А-09314

ВІ2005ВХ

17.11.2016-24.08.2020


133-13

Лубни-Войниха

Зубенко Сергій Григорович

РУТА 17 СПГ

ВІ1005АА

16.09.2016-15.09.2021


111-13

Нижній Булатець-Лубни-Солониця гр.№1

РУТА 20

ВІ0974АА

16.09.2016-15.09.2021


111-13

Нижній Булатець-Лубни-Солониця гр.№2

РУТА 20 СПГ


ВІ1113АА


16.09.2016-15.09.2021


107-13

Лубни(мясокомбінат)-Засулля гр.№1

Зубенко Наталія Олексіївна

ЛАЗ 695 НГ


ВІ0726АА

24.01.2017-23.01.2022


107-13

Лубни(мясокомбінат)-Засулля гр.№2

ПАЗ 4234


ВІ0020АА


24.01.2017-23.01.2022


129-13

Лубни – Оріхівка ч/з Л.Ромодан

ПАЗ 4234

ВІ0022АА

24.01.2017-23.01.2022


104-13

Лубни-Губське

Івахненко Іван Миколайович


РУТА 20 СПГ

РУТА 20

ВІ0839АА

ВІ1604АА

15.06.2015-14.06.2020


103-13

Лубни-Горобії

РУТА 20

РУТА 22 СПГ

ВІ1604АА

ВІ1481АА

23.02.2015-22.02.2020


113-13

Лубни-Литв’яки гр.№1

Кисляк Ніна Василівна

РУТА 20 СПГ

ВІ1423АА

08.02.2016-07.02.2021


113-13

Лубни-Литв’яки гр.№2

РУТА А0483 СПГ

ВІ0738АА

08.02.2016-07.02.2021


124-13

Лубни-Вищий Булатець

Мульченко Руслан Сергійович

РУТА 25 ЗНГ

ВІ3269АА

15.06.2015-14.06.2020


107-13

Лубни(зав.Автомаш)-Засулля(насінеобробний зав) гр.1

БАЗ 22154

ВІ0730АА


05.07.2017-04.07.2022


107-13

Лубни(зав.Автомаш)-Засулля(насінеобробний зав) гр.2

РУТА 25

ВІ4827АА


05.07.2017-04.07.2022


107-13

Лубни(зав.Автомаш)-Засулля(насінеобробний зав) гр.3

БАЗ 22154 СПГ

ВІ0796АА


05.07.2017-04.07.2022


105-13

Лубни-Чуднівці

Охріменко Анатолій Петрович

РУТА 20 СПГ

ВІ2649АА


15.06.2015-14.06.2020


116-13

Лубни-Лушники ч/з Хитці

Остапенко Володимир Миколайович

РУТА 20 СПГ

ВІ3273АА

19.03.2018-18.03.2023


239-13

Лубни-Ждани

Різник Іван Петрович

РУТА А0483 СПГ

ВІ0737АА

08.02.2016-07.02.2021


118-13

Лубни-Ісківці

ТОВ «Спілка водіїв підприємців Лубенщини»

ПАЗ 3205

ЛАЗ 695 НГ

ВІ1115АА

ВІ1246АА

22.01.2016-21.01.2021


119-13

Лубни-П’ятигірці

ЛАЗ 695 Д

ЛАЗ 695 НГ

ВІ2890АА

ВІ1246АА

22.01.2016-21.01.2021


109-13

Лубни-Шершнівка

Світловський Григорій Павлович

РУТА 23 СПГ

ВІ2648АА

16.09.2016-15.09.2021


102-13

Лубни-Гінці

Ткаченко Микола Антонович

РУТА А0483 СПГ

ВІ0787АА

15.06.2015-14.06.2020


134-13

Лубни-Суха Солониця

Охріменко Василь Петрович

СПВ 17 РУТА СПГ

ВІ1248АА

16.09.2016-15.09.2021


Міжміські маршрути

311/312

Новооріхівка-Полтава

Гриценко Олександр Іванович

РУТА 20

РУТА 22

ВІ3681АА

ВІ3902АА

23.02.2015-22.02.2020


315/316

317/318

Лубни-Чевельча

Кисляк Ніна Василівна

YOUYI ZGT 6831DH

РУТА А0483 СПГ

ВІ4265АА

ВІ0737АА

08.02.2016-07.02.2021


159/160

Лубни-Кременчук

Остапенко Володимир Миколайович

IKARUS 256

ПАЗ 4234

ВІ0736АА

ВІ0794АА

19.03.2018-18.03.2023


305/306

Лубни – Оржиця ч/з Лазірки

ПАЗ 4234

СПВ РУТА 20 СПГ

ВІ0793АА

ВІ2665АА

15.06.2015-14.06.2020


132/131

134/133

Лубни-Старий Іржавець

ТОВ «Спілка водіїв Лубенщини»

ПАЗ 4234

ЛАЗ 695 НГ

00246СК

ВІ1246АА

20.11.2015-19.11.2020


521/522

523/524

Лубни-Гребінка

Цілуйко Віталій Васильович


SHAOLIN SLG6720CGN

VAN HOOL LEVLAND

BI2167AA

ВІ6924АО

13.08.2014-12.08.2019


520/519

Лубни-Кременчук ч/з Оржицю

Якушенко Анатолій Петрович


MERCEDES-BENZ O614D

ВІ7197ВМ

30.01.2019-29.01.2024


305/306

Лубни-Полтава

MAN A03

БАЗ А079.23

MAN 11.190

MERCEDES-BENZ O614D

ВІ7260ВМ

ВІ1002АА

ВІ4633АА

ВІ7197ВМ

23.02.2015-22.02.2020


307/308

Лубни-Полтава

БАЗ А079.23

ВІ1002АА

11.09.2018-10.09.2023


Міжрайонні приміські маршрути

101-13

Лубни-Вороненці-Куйбишеве гр.№1

Світловський Григорій Павлович

РУТА 20 СПГ

РУТА 23 СПГ

РУТА 25 СПГ

ВІ1239АА

ВІ2648АА

ВІ1628АА

15.06.2015-14.06.2020


101-13

Лубни-Вороненці гр.№2

РУТА 20 СПГ

РУТА 23 СПГ

РУТА 25 СПГ

ВІ1239АА

ВІ2648АА

ВІ1628АА

15.06.2015-14.06.2020