УПРАВЛІННЯ ВЗЯЛО УЧАСТЬ В ОСВІТНЬОМУ КЕМПІ З ВІДКРИТИХ ДАНИХ «OPEN DATA CAMPUS. ІНФРАСТРУКТУРА»

Дводенний кемп, який відбувся 22-23 лютого 2020 року у місті Києві, проходив в рамках Open Data Challenge — визнаного світового формату конкурсу інноваційних IT-проектів на основі відкритих даних. Проект реалізується за підтримки Міністерство цифрової трансформації України у рамках USAID/Uk Aid проекту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

Участь в кемпі взяла і делегація від Управління в складі начальника Управління інфраструктури Сергія Марчишинця та головного спеціаліста відділу розвитку інфраструктури, бухгалтерського обліку та управління персоналу Віталія Ващенка.

Кемп «Open Data Campus. Інфраструктура» був присвячений можливостям використання відкритих даних для підвищення прозорості та подолання корупційних ризиків у сферах інфраструктури та задля покращення життя країни.

Зокрема, начальник Управління Сергій Марчишинець взяв участь в обговоренні питань щодо створення та реалізації проектів для контролю та моніторингу належної якості інфраструктури (доріг, авіа, залізниці, автомобільних вантажних та пасажирських перевезень). Особливо це стосується аналізу якості доріг, підбору оптимальних транспортних маршрутів, надійності транспортних перевезень.