ШКОЛЯРІ ШИШАЦЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ СВІТЛОВІДБИВНІ ЕЛЕМЕНТИ

З метою забезпечення безпеки пасажирів та учасників дорожнього руху в області діє Програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2018-2020 роки.

Саме на виконання заходів з її реалізації 19 листопада 2020 року спеціалістами Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації спільно з інспекторами зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Полтавській області проведено просвітницькі заходи у опорному закладі «Шишацька спеціалізована школа ім. В.І. Вернадського»щодо пропаганди безпеки дорожнього руху та зменшення рівня дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Метою даних зустрічей є популяризація безпеки дорожнього руху серед школярів з використанням сучасних методів комунікації.

В ході даного виховного заходу інспектори патрульної поліції та спеціалісти Управління розповіли дітям про правила безпеки дорожнього руху та акцентували увагу на використанні світловідбивних елементів (флікерів) у повсякденному житті. Адже флікер – це засіб, який дозволяє попередити та запобігти травматизму на дорогах.

По завершенню даного заходу всі учасники отримали подарунки – світловідбивні елементи.