ПОМІТНИЙ – ЗНАЧИТЬ У БЕЗПЕЦІ! (ФОТОРЕПОРТАЖ)

В рамках обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху, 26 листопада 2019 року працівники Управління інфраструктури спільно з інспекторами по зв’язках з громадськістю Управління патрульної поліції в Полтавській області відвідали школи Полтавського району, де з учнями було проведено пізнавально-навчальну бесіду щодо безпеки дорожнього руху в темну пору, а також вручено кожному школяру спеціальний світловідбиваючий елемент (флікер).

Таким чином, дітки вже змалку привчатимуться до необхідних заходів безпеки на дорозі. Загалом флікери отримали більше 2000 учнів, а саме школярі:  Гожулівського НВК, Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст., Калашниківського НВК, Мачухівського НВК, Судіївської ЗОШ І-ІІ ст., КЗ “Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області” та Щербанівського ліцею Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

Нагадуємо, що видимість пішохода з прикріпленим до одягу, дитячого візку чи велосипеда флікером збільшується з 25-40 метрів до 130-140 метрів, що дає змогу водієві заздалегідь помітити його.

Крім того доведено, що застосування світловідбиваючих елементів знижує ризик наїзду автомобіля на пішохода в темну пору доби на 85%. Це дозволяє зменшити кількість травмованих та загиблих на дорогах більше ніж в 6,5 разів.

Фото: Управління інфраструктури облдержадміністрації