Буть помітним у ночі!

В рамках обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху, 13 листопада 2020 року працівниками Управління інфраструктури та цифрової трансформації спільно з інспекторами по зв’язках з громадськістю Управління патрульної поліції в Полтавській області було відвідано Ряськівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Машівської районної ради Полтавської області.

З учнями було проведено пізнавально-навчальні бесіди щодо дотримання безпеки дорожнього руху в темну пору. По закінченню виховного заходу кожен школяр отримав спеціальний світловідбиваючий елемент (флікер).

Нагадуємо, що видимість пішохода з прикріпленим до одягу, дитячого візку чи велосипеда флікером збільшується з 25-40 метрів до 130-140 метрів, що дає змогу водієві заздалегідь помітити його.

Крім того доведено, що застосування світловідбиваючих елементів знижує ризик наїзду автомобіля на пішохода в темну пору доби на 85%. Це дозволяє зменшити кількість травмованих та загиблих на дорогах більше ніж в 6,5 разів.