В ПОЛТАВІ ПРОЙШЛА АКЦІЯ “БУДЬ ГІДНИМ ПРИКЛАДОМ – ПЕРЕХОДЬ ДОРОГУ ПРАВИЛЬНО!”

23 липня 2020 року, із дотриманням всіх карантинних умов полтавці відволіклися від спекотних буднів та стали учасниками цікавої, пізнавальної ініціативи!

Дорослі учасники випробувати у повній безпеці всі труднощі керування транспортним засобом в стані сп’яніння за допомогою “алкоокулярів”. Їм поліцейські нагадали про наявні штрафи та наслідки нетверезості за кермом. Розповіли про надважливі правила дорожнього руху, безпечний перехід та катання на велосипеді, скейті чи гіроборді.

Аліна Кондратенко, лейтенант поліції, старший інспектор з особливих доручень відділу зв’язків із громадськістю УПП а Полтавській області наголосила: “З початку року патрульними поліцейськими було притягнуто більше 500-т пішоходів за порушення правил дорожнього руху. Але це те, що фізично вдалося зробити. Чесно кажучи, у Полтаві, мабуть, ця цифра набігає й за один день. Люди не дотримуються ПДР. Тому цей захід вкотре нагадав наскільки профілактична робота важлива у створенні безпеки у громаді та на дорогах. Добре, що продовжується співпраця із командою БО «Свет надежды» / CO «Light of Hope» й важлива тема – безпека на дорозі та у громаді, постійно на слуху!”

Під час акції, тримаючи дистанцію, малеча разом із батьками виготовляли дитячі флікери, створили на згадку унікальні світловідбиваючі елементи. Дітям розповіли чому важливо бути помітним на дорозі, який одяг має бути в темний час доби та з якою швидкістю буде гальмівний рух транспорту зі світловідбиваючими елементами.

Дар‘я Жданова , головний спеціаліст відділу розвитку інфраструктури Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОДА зауважила: “Цей захід – можливість вкотре нагадати про необхідність дотримання правил дорожнього руху. Ми завжди підтримуємо ініціативи в даному напрямку й активно працюємо задля підвищення рівня безпеки на дорозі. Минулоріч світловідбиваючими елементами (флікерами) забезпечено близько 25 тис дітей. Ця робота продовжена!”

Адже безпека руху – це життя! Ні на мить не варто забувати про це, а повсякчас нагадувати основні правила дорожнього руху, як водіям, так і перехожим.

Джерело: БО “Свет Надежды”