12 ГРУДНЯ 2019 РОКУ ШКОЛЯРАМ ЧУТІВСЬКОГО РАЙОНУ РОЗПОВІДАЛИ ПРО ОБЛАСНУ ПРОГРАМУ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Щодня, попри інтенсивний рух автомобілів, сотні людей, у тому числі діти, ризикуючи своїм життям, переходять дорогу в забороненому місці та не дотримуються правил безпеки під час переходу проїжджої частини на пішохідних переходах.

У зв’язку з цим інспектори зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Полтавській області та працівники Управління інфраструктури Полтавської облдержадміністрації завітали до Чутівського району, аби звернути увагу маленьких пішоходів на необхідності позначення себе у темряві.

До такого заходу залучили 6 шкіл: Войнівську ЗОШ І-ІІІ ст., Новокочубеївську ЗОШ І-ІІІ ст., Кочубеївську ЗОШ І-ІІІ ст., опорний заклад “Чутівська ЗОШ І-ІІІ, Сторожівську ЗОШ І-ІІІ ст. та опорний навчальний заклад “Скороходівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Упродовж зустрічі кожному юному учаснику дорожнього руху вручили світловідбиваючі елементи та ознайомили дітлахів з культурою їх носіння.

Нагадуємо, що такі заходи проводяться у рамках обласної Програми з підвищення рівня безпеки дорожнього руху.