ВИЇЗНА РЕЙДОВА ПЕРЕВІРКА ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ В МІСТІ МИРГОРОД (ФОТОРЕПОРТАЖ)

29 жовтня 2019 року в місті Миргород працівники Управління інфраструктури Полтавської облдержадміністрації, спільно зі співробітниками Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області та Управління Патрульної поліції у Полтавській області провели чергову рейдову перевірку згідно Плану заходів щодо боротьби з нелегальними перевезеннями, затвердженого Міністром інфраструктури України від 20.12.2018 року.

Рейдову перевірку робоча група проводила в місті Миргород, а також на території Миргородського району. згідно зафіксованих раніше випадків порушень автомобільними перевізниками умов договорів про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом, укладених між облдержадміністрацією та автомобільними перевізниками (далі – Договір).

Інспекторами Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області було складено акти на виявлені правопорушення, серед яких відсутність договору про перевезення пасажирів, візуальної інфромації про первізника в салоні транспортного засобу, а також тахографа і порушення водіями режиму праці та відпочинку.

Спільними зусиллями було здійснено перевірку дотримання автомобільними перевізниками умов перевезень пасажирів, огляд матеріально-технічних баз, на яких забезпечується проведення медичного огляду водіїв, їх стажування та інструктажі, а також майданчиків технічного огляду стану автобусів та їх зберігання.

Фото: Управління інфраструктури облдержадміністрації