В УПРАВЛІННІ ВИРІШУВАЛИ ПРОБЛЕМИ МАРШРУТУ «ПОЛТАВА – МАКСИМІВКА – ВОЛОДИМИРІВКА»

21 січня 2020 року в Управлінні інфраструктури облдержадміністрації відбулася нарада з питання «Організація перевезень пасажирів автомобільним транспортом на маршруті загального користування Полтава–Максимівка–Володимирівка».

Ініціативою до проведення наради стали звернення мешканців Карлівського та Чутівського району, які надійшли на адресу Управління інфраструктури облдержадміністрації, щодо призупинення транспортного сполучення на міжміському автобусному маршруті загального користування Полтава–Максимівка–Володимирівка.

Учать у нараді взяли: голова Чутівської районної державної адміністрації, завідувач сектору економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Карлівської районної державної адміністрації, голова Зеленківської сільської ради Чутівського району, голова Максимівської сільської ради Карлівського району автомобільний перевізник, який обслуговував вищевказаний маршрут.

В зв’язку із зменшенням пасажиропотоку та збитковістю перевезень, автомобільний перевізник Лоткін Р.Б. відмовився від виконання рейсів на вищевказаному маршруті загального користування.

Враховуючи, що вказане проблемне питання виникло саме в зимовий період, коли транспортне сполучення і так може погіршуватися через погодні умови, то його вирішення мало бути оперативним і дієвим, оскільки, через відсутність автобусного сполучення з Полтавою, в більшості жителів виникли труднощі у вирішенні своїх соціальних і приватних питань.

За результатами наради було вирішено, щоб Управління інфраструктури розглянуло питання щодо внесення змін до графіку руху автобусу на маршруті Полтава – Максимівка – Володимирівка, а Войнівська, Зеленківська, Максимівська сільські ради Чутівського та Карлівського району розробили Програми по відшкодуванню збитків з відповідним фінансуванням та уклали Договір з автомобільним перевізником.

Фото: Управління інфраструктури облдержадміністрації