ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ – ПРІОРИТЕТ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ

У п’ятницю 29 листопада 2019 року, в селі Кунцеве Новосанжарського району Полтавської області відбулося засідання за участю начальника відділу транспорту та організації пасажирських перевезень Управління інфраструктури облдержадміністрації Сергія Гайдара, голови Кунцівської сільської ради  Людмили Мокляк та автомобільного перевізника Володимира Лещенка.

Ініціативою до проведення засідання стали звернення мешканців Новосанжарського району, які надійшли на адресу Управління інфраструктури облдержадміністрації, щодо призупинення транспортного сполучення на міжміському автобусному маршруті загального користування Полтава – Нові Санжари через Кунцеве, Балівку.

Перевізник, який раніше працював на маршруті Полтава – Нові Санжари через Кунцеве, Балівку, повністю відмовився його обслуговувати, мотивуючись відсутністю пасажиропотоку та неналежним станом деяких ділянок доріг у Новосанжарському районі.

Враховуючи, що дана проблема виникла саме перед осінньо-зимовим періодом, коли транспортне сполучення і так може погіршуватися через погодні умови, то її вирішення мало бути оперативним і дієвим, оскільки, через відсутність автобусного сполучення з Полтавою і Новими Санжарами, в більшості жителів с. Кунцеве виникли труднощі у вирішенні своїх соціальних і приватних питань.

Для поточного вирішення даного питання, облдержадміністрацією було укладено тимчасовий договір про організацію перевезення пасажирів (далі – Договір) на маршруті загального користування  Полтава – Нові Санжари через Кунцеве, Балівку з новим перевізником ФОП Лещенком В.О. Він має розпочати обслуговування пасажирів на даному маршруті вже з початку грудня 2019 року.

Після закінчення терміну дії тимчасового Договору, даний маршрут буде виставлено на черговий конкурс, після якого з переможцем буде укладено Договір вже на постійній основі терміном на 5 років.

Фото: Управління інфраструктури облдержадміністрації