ВЖЕ ВДРУГЕ В МІСТІ ПОЛТАВА ЗАТРИМАЛИ ВОДІЯ, ЯКИЙ НЕЛЕГАЛЬНО ПЕРЕВОЗИВ ПАСАЖИРІВ У ПЕРЕОБЛАДНАНОМУ ФУРГОНІ

Увечері 30 жовтня 2019 року, працівники Управління Патрульної поліції у Полтавській області на одній з вулиць міста Полтава зупинили мікроавтобус Mercedes за порушення Правил дорожнього руху.

При огляді автомобіля та спілкування з водієм виявилося, що він перевозив групу учнів однієї зі шкіл Полтавської області на екскурсію до міста Полтава.

Однак виявилося, що водій не мав дозволу та погодження на таке пасажирське перевезення. Більше того, його автобус був переобладнаний в пасажирський з порушеннями норм і вимог чинного законодавства України.

Врахувавши всі обставини ситуації, що склалася, працівники Управління Патрульної поліції наклали відповідну постанову на водія Mercedes, а сам мікроавтобус було евакуйовано на штрафмайданчик.

Оскільки подальший рух затриманого фургону було заборонено, постала проблема трансферу дітей назад додому.

Проте дана проблема була вирішена майже миттєво завдяки узгодженій взаємодії працівників Управління Патрульної поліції у Полтавській області та керівництва Управління інфраструктури облдержадміністрації. Через півгодини після інциденту, учнів та супроводжуючого учителя було централізовано відправлено автобусом додому до батьків.

Дана ситуація є прикладом того, що пасажирським перевізникам не варто нехтувати нормами і вимогами чинного законодавства України при організації перевезень пасажирів, особливо коли це стосується безпечного перевезення груп дітей.

А організаторам і користувачам таких поїздок варто відмовлятися від співпраці з такими перевізниками, оскільки в майбутньому це може призвести або до схожого інциденту, заручниками якого цього разу стали ні в чому не винні діти, або ж до більш серйозних наслідків, коли під загрозою буде сама  безпека пасажирів.

Фото: Управління Патрульної поліції у Полтавській області