В МІСТІ ПОЛТАВА ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ПЕРЕВІРКИ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

22 листопада 2019 року, виїзна робоча група з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень в Полтавській області (далі – Робоча група), до якої входять працівники Управління інфраструктури Полтавської облдержадміністрації, співробітники Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області та відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Полтавській області, провела чергову рейдову перевірку згідно Плану заходів щодо боротьби з нелегальними перевезеннями.

Місцями проведення перевірок в місті Полтава стали автостанції №3 та №4, Київський вокзал, а також територія поблизу мікрорайону Дублянщина.

В ході перевірки у перевізників виявлено порушення, серед яких варто виділити відсутність у водіїв транспортних засобів окремих документів на маршрут, передбачених умовами Договору та вимогами законодавства України у сфері автомобільного транспорту.

Крім того, інспекторами Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області та співробітниками відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Полтавській області було виявлено випадки порушення схеми та графіку руху на маршруті. А деякі перевізники «відзначилися» ще й неналежним станом обов’язкового обладнання першої необхідності, зокрема – простроченими вогнегасниками.

За виявлені порушення і невідповідності в роботі на всіх порушників складено Акти.

Фото: Управління інфраструктури облдержадміністрації