УПРАВЛІННЯ ВЗЯЛО УЧАСТЬ У ПЕРЕВІРКАХ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ М. ПОЛТАВА

З 09 по 11 липня 2021 року працівники Управління інфраструктури та цифрової трансформації  облдержадміністрації спільно з сектором поліцейської діяльності на воді Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області  здійснили перевірку на предмет дотримання Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах (далі – Правила) на річках Ворскла та Коломак у межах міста Полтава.

Контроль за дотриманням Правил проведено на звернення громадських організацій, дитячо-юнацької спортивної школи, мешканців громади у зв’язку з порушенням безпеки судноплавства на воді.

Метою даних заходів є забезпечення безпеки на річковому транспорті, збереження людського життя, попередження аварійних подій на річковому транспорті під час відпочинку та проведення профілактичних заходів серед судноводіїв маломірних (малих) суден.

У ході перевірки судноводіїв, що здійснювали рух на водних об’єктах, повертали на берег та попереджали про заборону руху моторних човнів та гідроциклів на річках Ворскла та Коломак.

До уваги власників маломірних (малих) суден! Нагадуємо, що згідно Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах у Полтавській області рух маломірних суден дозволено:

Кременчуцьке та Кам’янське водосховище;

Ворсклянська затока в межах с. Кишеньки та с. Орлик (Кобеляцький район, наразі Полтавський район);

в межах гирла річки Сула до с. Погребняки (Семенівський район, наразі Кременчуцький район).

На всіх інших середніх і малих річках, озерах, ставках, водосховищах на території Полтавської області рух маломірних суден з механічною тягою заборонено.