УПРАВЛІННЯ ВЗЯЛО УЧАСТЬ У ПЕРШІЙ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ЩОДО СУЧАСНОГО РОЗВИТКУ ПАРКУВАЛЬНОГО ПРОСТОРУ

Захід відбувся 27 листопада 2019 року у місті Києві під офіційною назвою «Сучасний розвиток паркувального простору та створення муніципальних інспекцій з паркування у містах України».

В рамках Конференції були висвітлені теми створення впорядкованого паркувального простору, запровадження ефективного централізованого управління сферою паркування, розглянуті законодавчі аспекти функціонування паркувального простору міст, а також законодавчі вимоги щодо запровадження ефективного контролю за дотриманням правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів.

Одним з найгостріших питань стало обговорення поточних проблем міст у сфері паркування. Більшість виступів спікерів були присвячені саме презентації способів їх вирішення із застосуванням сучасних проектувальних, організаційних та програмно-технічних засобів із урахуванням як світового досвіду, так і досвіду міст України.

Крім того, відбулась практична демонстрація комплексної системи управління паркувальним простором на платформі UNIP та здійснення контролю за дотриманням правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів на прикладі міста Дніпра та Львова, в тому числі із врахуванням формування постанов про накладення адміністративного стягнення шляхом технічної взаємодії з державними реєстрами.

В підсумок конференції можна сказати, що законодавча база України поступово починає адаптуватись під проблеми сучасності і можливості їх вирішення шляхом впровадження цифрових сервісів та послуг. А це, в свою чергу, стає фундаментом для розвитку сучасної цифрової інфраструктури і штовхає загальний процес цифровізації країни далі вперед.

Фото: Управління інфраструктури облдержадміністрації