У ПОЛТАВІ ПЕРЕОБЛАДНАНИЙ ФУРГОН НЕЛЕГАЛЬНОГО ПАСАЖИРСЬКОГО ПЕРЕВІЗНИКА КОНФІСКУВАЛИ НА ШТРАФМАЙДАНЧИК (ФОТОРЕПОРТАЖ)

01 листопада 2019 року, робочою групою з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень в Полтавській області (далі – Робоча група), до якої входять працівники Управління інфраструктури Полтавської облдержадміністрації, спільно зі співробітниками Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області та відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Полтавській області, проведено чергову рейдову перевірку згідно Плану заходів щодо боротьби з нелегальними перевезеннями.

В ході перевірки для огляду був зупинений мікроавтобус Volkswagen, який раніше вже притягувався до відповідальності за порушення Правила дорожнього руху, а також норм і вимог чинного законодавства України щодо організації перевезень пасажирів.

Виявилося, що водій не прийняв до уваги наслідки попередньої перевірки і знову взявся за перевезення пасажирів в переобладнаному мікроавтобусі і з повною відсутністю необхідних дозволів і погоджень на дані перевезення.

Оскільки водій вже притягався до відповідальності за самовільне переобладнання автомобіля, інспектори склали на нього протокол за ч.4 ст.121 КУпАП ( Керування водієм транспортним засобом, який є переобладнаним з порушенням відповідних правил, норм і стандартів та ін., повторно протягом року) та вилучили посвідчення водія. А транспортний засіб було евакуйовано на майданчик тимчасового затримання транспортних засобів.

Це вже другий випадок нелегальних пасажирських перевезень за останній тиждень, коли порушника не просто притягують до відповідальності, а і конфісковують його транспортний засіб.

Робоча група і надалі продовжує реалізацію Плану заходів щодо боротьби з нелегальними перевезеннями у Полтавській області. Тож, закликаємо всіх перевізників дотримуватися Правил дорожнього руху, а також норм і вимог чинного законодавства України щодо організації перевезень пасажирів. Тільки в такому випадку ви будете працювати спокійно, а пасажири будуть почувати себе безпечно.

Фото: Управління інфраструктури облдержадміністрації