СПОРТ ПОВИНЕН БУТИ БЕЗПЕЧНИМ

Як часто Вам доводилось бути свідками коли люди, що займаються бігом тренуються на проїзній частині автомобільної дороги?  

Темна пора доби, великий потік транспорту, а обабіч дороги рухаються спортсмени…  Мабуть кожен знайомий з вищенаведеною картиною, яка може спровокувати аварійну ситуацію.

Управлінням інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації у рамках обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху прийнято рішення поширити світловідбивачі серед даної категорії спортсменів. 

 Чудовим приводом для поширення світловідбивачів став забіг «Опішня трейл», який відбудеться 30 травня у селищі Опішня Полтавської області, що організований командою Power Space Team. На даному забігу зберуться бігуни зі всієї Полтавської області. Сьогодні 19.05.2021 Управлінням передано 400 світловідбиваючих браслетів, які організатори долучать до стартових пакетів учасників.

Нагадаємо, що необхідність використання світловідбивачів викликана внесенням змін до пункту 4 Правил дорожнього руху, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306. У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи (у нашому випадку спортсмени), які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху. За допомогою світловідбивачів водій може помітити пішохода на відстані 130-150 метрів.

Сподіваємось, що у своїй практиці тренувань та змагань категорія легкоатлетів буде постійно використовувати світловідбивачі. 

Учасникам «Опішня трейл» бажаємо успіхів та перемог!