ВИЇЗНА РОБОЧА ГРУПА З ПИТАНЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ РИНКУ ПАСАЖИРСЬКИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВІДНОВИЛА СВОЮ РОБОТУ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У п’ятницю, 13 березня 2020 року, відбувся перший в цьому році виїзний контроль за дотриманням чинного законодавства суб’єктами, що надають послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Робоча група, у складі працівників Управління інфраструктури Полтавської облдержадміністрації, а також інспекторів Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області та відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Полтавській області, працювала у місті Полтава біля залізничного вокзалу Полтава-Київська, а також на території Автостанції №3.

Навіть попри регулярне виконання таких рейдових перевірок, у автомобільних перевізників постійно виявляють однотипні порушення транспортного законодавства та умов договору про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом. Серед них, зокрема, відсутність договору про перевезення пасажирів автомобільним транспортом та порушення водіями режиму праці та відпочинку.

Крім того, активно продовжуються перевірки комплектності та належного стану обов’язкового обладнання першої необхідності в транспортних засобах, зокрема – аптечок і вогнегасників.

По факту всіх виявлених порушень, на перевізників було складено відповідні акти.

Також, проводячи перевірку на АС-3, учасники робочої групи стали свідками того, як реалізовуються заходи запобігання занесенню і поширенню коронавірусу COVID-19 на пасажирському транспорті, про які говорили на нараді з автомобільними перевізниками 12 березня 2020 року.

А ми нагадуємо, що даний виїзний контроль відбувається на виконання Плану заходів щодо боротьби з нелегальними перевезеннями, затвердженого Міністром інфраструктури України від 20.12.2018 року та виконання розпорядження голови облдержадміністрації №132 від 27.02.2019 року «Про обласну робочу групу з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень в Полтавській області».