ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВИЙ РЕЙД ЩОДО ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ НА ПАСАЖИРСЬКОМУ АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ

02 жовтня 2020 року робоча група у складі працівників Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОДА, Полтавської РДА, Полтавського міськвиконкому, Укртрансбезпеки, Держпродспоживслужби та патрульної поліції провели спільний рейд щодо дотримання автоперевізниками правил карантину та перевезень.

Цього разу робоча група працювала на зупинці громадського транспорту “Автовокзал” та на території автовокзалу у м. Полтава.

Особливу увагу перевіряючі приділяли дотриманню перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), а саме:

– наявність у водія респіратора або захисної маски;

– наявність біля вхідних дверей транспортного засобу спиртовмісних антисептиків;

– наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– санітарна обробка салону автобуса дезінфікуючими засобами;

– наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19).

Також проводилася перевірка дотримання договірних умов, зокрема – наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів.

Крім того, активно продовжуються перевірки комплектності та наявності в належному стані обладнання першої необхідності в транспортних засобах, зокрема – аптечок і вогнегасників. За підсумками рейду були складені відповідні акти.

Разом з тим, робочою групою проведено перевірку у приміщенні автовокзалу на предмет дотримання вимог карантину. Подібні рейди у місті та області проводитимуть й надалі.