ПРАЦІВНИКИ УПРАВЛІННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ВІДВІДАЛИ СЕМЕНІВСЬКУ СЕЛИЩНУ ГРОМАДУ ТА ГЛОБИНСЬКУ МІСЬКУ ГРОМАДУ

Працівники Управління інфраструктури та цифрової трансформації 16.07.2021 відвідали Семенівську селищну громаду та Глобинську міську громаду.

В ході зустрічей обговорювались питання розвитку мережі центрів надання адміністративних послуг області, впровадження ІС «Вулик» в центрах надання адміністративних послуг Полтавської області, впровадження електронного документообігу та розвиток хабів цифрової грамотності в громадах Полтавщини.

Начальник Управління Тетяна Костенко зустрілась з Людмилою Милашевич, головою Семенівської селищної громади та обговорила нагальні питання цифровізації громади.

В Семенівській селищній громаді відвідали ЦНАП. Це один із перших ЦНАПів області, який впровадив та розпочав свою роботу в ІС «Вулик». В ЦНАПі Семенівської громади надається більше 70 адміністративних послуг населенню через програмне забезпеченням ІС «Вулик».

Також було з робочим візитом відвідано хаб цифрової освіти (бібліотеку) в с. Заїченці Семенівської громади, де було надано кваліфіковану консультативну допомогу працівнику бібліотеки щодо роботи з платформою «Дія.Цифрова Освіта».

Того ж дня відбулась зустріч з представниками Глобинської міської громади, зокрема з першим в громадах Полтавщини CDTO Олександром Кочергою. На зустрічі були підняті і обговорені питання щодо стану інформатизації громади, а саме впровадження електронного документообігу, освоєння коштів по Інтернет-субвенції та субвенції на розвиток ЦНАП.

В рамках заходу був відвіданий новий та сучасний ЦНАП громади, де надаються більше 250 послуг. На сьогодні найпопулярніші з них: земельні питання, реєстрація речових прав, призначення субсидії та довідки різного характеру. В середньому за день приймається від 130 до 190 заяв.

Також в с. Великі Кринки Глобинської міської громади створено віддалене робоче місце, яке запрацювало 01.06.2021. Для зручності надання платних послуг маємо платіжний термінал – це електронний пристрй, який має цілодобову інтегровану систему обробки і прийому платежів. Спектр його можливостей включає оплату різних послуг та з його допомогою можна здійснювати різні види платежів як банківською карткою, так і готівкою. Всі операції друкуються на чеку. Перевагою платіжних терміналів є ефективність завдяки зменшенню часу обробки транзакцій та негайної авторизації платежів. Наявність платіжного терміналу значно прискорює проведення операції оплати та надання адміністративних послуг.

Начальник Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської облдержадміністрації Тетяна Костенко акцентувала увагу на важливості співпраці із громадами.

Співробітниками Управління в рамках виконання проєктів національної цифрової трансформації та заходів регіональної програми інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2021-2023 роки будуть проводитись систематичні зустрічі з громадами Полтавської області.