ВЧОРА ВІДБУЛАСЯ ОСТАННЯ РЕЙДОВА ПЕРЕВІРКА У 2019 РОЦІ

У четвер, 26 грудня 2019 року, відбувся заключний виїзний контроль за дотриманням чинного законодавства суб’єктами, що надають послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Робоча група, у складі працівників Управління інфраструктури Полтавської облдержадміністрації, а також інспекторів Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області та відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Полтавській області, працювала у місті Полтава на локаціях, де зафіксовано випадки потенційних нелегальних перевезень.

У ході перевірки виявлено порушення зі сторони пасажирських перевізників, зокрема, порушення схеми маршруту, відсутність договору про перевезення пасажирів автомобільним транспортом, порушення водіями режиму праці та відпочинку, неналежного технічного стану транспортних засобів та їх комплектації. Працівниками Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області та відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Полтавській області складені акти.

Заходи державного контролю за дотриманням транспортного законодавства при здійсненні перевезень пасажирів та боротьби з нелегальними перевезеннями продовжаться вже з нового 2020 року.

Фото: Управління інфраструктури облдержадміністрації