ОБЛАСНОЮ РОБОЧОЮ ГРУПОЮ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ПЕРЕВІРКИ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ НА ТРАНСПОРТІ У М. ПОЛТАВА

24 грудня 2020 року на виконання доручення Першого заступника голови облдержадміністрації – керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 на території Полтавської області працівниками Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації спільно з представниками відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Полтавського міськвиконкому, Управління патрульної поліції у Полтавській області, Полтавської районної державної адміністрації, Слобожанського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у Полтавській області проведено перевірку транспортних засобів, дотримання автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт та карантинних вимог під час перевезення пасажирів в м. Полтава.

Цього разу робоча група працювала на зупинках громадського транспорту „Критий ринок” та „Театральна”.

Вищевказаною робочою групою перевірено 18 транспортних засобів.

Особливу увагу робоча група приділяла дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19), а саме:

– наявність у водія респіратора або захисної маски;

– наявність біля вхідних дверей транспортного засобу спиртовмісних антисептиків;

– наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– санітарна обробка салону автобуса дезінфікуючими засобами;

– наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19);

Разом з тим, проводилася перевірка дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів.

Подібні рейди у місті та області проводитимуться й надалі.

Крім того, активно продовжуються перевірки комплектності та наявності в належному стані обладнання першої необхідності в транспортних засобах, зокрема – аптечок і вогнегасників.

Постійні рейдові перевірки дають свій позитивний результат. Більшість автомобільних перевізників та пасажирів дотримуються карантинних вимог.