ОБЛАСНА РОБОЧА ГРУПА ПО ЗАБЕЗПЕЧЕНЮ ДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ ПРАЦЮВАЛА В КРЕМЕНЧУЦЬКОМУ РАЙОНІ

22 грудня 2020 року проведено спільну комплексну перевірку транспортних засобів на предмет дотримання протиепідемічних заходів в Кременчуцькому районі.

До спільної перевірки долучилися представники обласної робочої групи, районної та міської робочих груп, зокрема представники Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації, місцевих підрозділів Держпродспоживслужби, Слобожанського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, Національної поліції та Кременчуцької райдержадміністрації.

Перевірку здійснено на території автостанції «Кременчук» та зупинках громадського транспорту.

Під час перевірки основна увага приділялася дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо виконання протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19) та дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів.

За результатами перевірки, за ініціативи Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації в Кременчуцькій райдержадміністрації спільно з представниками ОТГ та автомобільними перевізниками проведено нараду, у ході якої обговорено питання організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом в Кременчуцькому районі, нові законодавчі зміни та питання функціонування автостанцій в м. Кременчук.