29 ЛИСТОПАДА НА КИЇВСЬКОМУ ВОКЗАЛІ МІСТА ПОЛТАВА ПРАЦЮВАЛА ВИЇЗНА РОБОЧА ГРУПА (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Виїзна робоча група з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень в Полтавській області (далі – Робоча група), до складу якої входять працівники Управління інфраструктури Полтавської облдержадміністрації, співробітники Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області та відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Полтавській області, провела черговий виїзний контроль за дотриманням чинного законодавства суб’єктами, що надають послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Цього разу пріоритетним місцем проведення перевірки став Київський вокзал міста Полтави.

У ході перевірки виявлено порушення зі сторони пасажирських перевізників, зокрема відсутність договору про перевезення пасажирів автомобільним транспортом та порушення водіями режиму праці та відпочинку. Крім того, активно продовжуються перевірки комплектності та належного стану обов’язкового обладнання першої необхідності в транспортних засобах, зокрема – аптечок і вогнегасників.

По факту проведення перевірок, співробітники Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області та відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Полтавській області складали відповідні акти про виявлення правопорушень.

Фото: Управління інфраструктури облдержадміністрації