НА ЗАСІДАННІ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ СЛУЖБИ ОБГОВОРИЛИ ДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ НА ПАСАЖИРСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ ТА ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

25 червня 2020 року відбулося засідання спеціалізованої служби транспортного та технічного забезпечення цивільного захисту у Полтавській області з наступним порядком денним:

1. Про дотримання протиепідемічних заходів на пасажирському транспорті та об’єктах транспортної інфраструктури області.

2. Про обмеження руху великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування у спекотний період.

У ході засідання т.в.о. начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації Сергій Марчишинець наголосив на необхідності дотримання протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19). Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при організації перевезень автомобільним транспортом затверджені постановою МОЗ України від 21.05.2020 № 23, залізничних перевезень –  постановою Головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 № 31.

Разом з тим, заслухано представників автостанцій та залізниці щодо дотримання протиепідемічних  заходів на пасажирському транспорті та об’єктах транспортної інфраструктури.

У рамках здійснення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на пасажирському транспорті, працівниками патрульної поліції з початку дії карантину складено 104 адміністративні протоколи.

Що стосується другого питання порядку денного, то за інформацією заступника начальника  Служби автомобільних доріг у Полтавській області Анатолія Мягкохліба  з 1 червня 2020 року введено обмеження руху транспортних засобів загальною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн, з 10 до 22 години при температурі повітря більше ніж +28°С, на 13 автомобільних дорогах загального користування державного значення з інтенсивним рухом транспортних засобів.

На автомобільних дорогах встановлено 112 відповідних дорожніх знаків та 10 інформаційних панно. В смугах відводу автомобільних доріг для відстою зверхнормативних вантажних транспортних засобів в спекотний період в наявності є 34 майданчики на 230 машино-місць.